Викрутка хрестова "HERCULES" PH#1х80, 160мм, D03P180


   


Опис

Викрутка класичного типу D03P180 "HERCULES" від популярної тайванської торгової марки OMBRA. Тип шліцю – PHILLIPS. Розмір шліцю – PH1. Довжина робочої частини леза – 80 мм. Загальна довжина інструменту – 160 мм. Лезо – легована сталь. Рукоятка – пластик + гума TPR. Наконечник - оксидований, намагнічний.
< span style="orphans:2">Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом із потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії – у Тайвані. За час свого існування компанія створила один із найширших каталогів продукції, що володіє найширшим асортиментом у деяких товарних напрямках.

< span style="orphans:2">Стрижневі, або як їх ще називають, класичні викрутки - найпоширеніший інструмент призначений для роботи з кріпленнями, що мають внутрішній профіль на капелюшку (гвинти, саморізи, шурупи і т.п.). Представлена ​​викрутка є представником лінійки "HERCULES". Весь інструмент серії виготовлений із високоякісних матеріалів. Лезо вироблено з міцної легованої сталі, що не піддається зламу, згубному впливу корозії.

< span style="orphans:2">

< span style="orphans:2">Всі моделі серії відповідають вимогам стандарту DIN 5262, відзначені сертифікатом GS.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки хрестова
Ручной инструмент
Отвертки хрестова
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини