Викрутка хрестова "HERCULES" PH#2х100, 200мм, D03P2100


   


Опис

Викрутка стрижнева D03P2100 від відомого тайванського бренду JONNESWAY. Довжина робочої частини леза – 100 мм. Загальна довжина інструменту – 200 мм. Тип шліцю – хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер – PH2. Матеріал леза – CrMoV сталь. Рукоятка – пластик.
< span style="orphans:2">Компанія JONNESWAY є одним з найвідоміших виробників робочого інструменту, асортимент якого складає більше 2000 найменувань. Продукція JONNESWAY виробляється у дотриманні зі світовими стандартами, що також наголошує на високому рівні якості виробленого інструменту. Постійні інновації, широкий асортимент, висока якість продукції вигідно виділяють цей бренд на тлі аналогічних.

< span style="orphans:2">Стержневі викрутки є одним з найбільш поширеним різновидом інструменту, що використовується для монтажу/демонтажу різьбових кріплень з внутрішнім робочим профілем. Даний тип має компактні габарити, простий в експлуатації, надійний і довговічний. D03P2100 забезпечена сталевим стрижнем із намагніченою робочою частиною. Рукоятка виготовлена ​​з міцного пластику, стійкого до корозії та мастил.

< span style="orphans:2">
.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки хрестова
Ручной инструмент
Отвертки хрестова
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини