Викрутка хрестова "FULL STAR" PH#1x80, 171мм, D04P180


   


Опис

Викрутка D04P180 від відомого тайванського бренду JONNESWAY. Тип шліцю – хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер – PH1. Довжина робочої частини леза – 80 мм. Довжина рукояті – 91 мм.
< span style="orphans:2">Компанія JONNESWAY є одним з найвідоміших виробників робочого інструменту, асортимент якого складає більше 2000 найменувань. Продукція JONNESWAY виробляється у дотриманні зі світовими стандартами, що також наголошує на високому рівні якості виробленого інструменту. Постійні інновації, широкий асортимент, висока якість продукції вигідно виділяють цей бренд на тлі аналогічних.

< span style="orphans:2">

< span style="orphans:2">

< span style="orphans:2">Лезо виробляється з хромованадієвої сталі. В силу високої стійкості до сколів, механічного впливу, корозії, сплаву часто використовують у виробництві ручного інструменту високої якості. Поверх був нанесений шар хрому, що збільшує корозіїстійкі властивості і надає приємного вигляду. Кінчик леза має магнітні властивості. Рукоятка – двокомпонентна. Пластик складає основу рукояті, надає їй міцності. Покриття з гуми покращує зчеплення з долонею, що дозволяє з більшою ефективністю передавати зусилля на кріплення.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки крестовая
Ручной инструмент
Отвертки крестовая
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини