Викрутка хрестова "FULL STAR" PH#2x100, 212мм, D04P2100


   


Опис

Викрутка класичного типу D04P2100 "FULL STAR" від відомої тайванської торгової марки JONNESWAY. Тип шліц – хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер – РН2. Довжина робочої частини леза – 100 мм. Загальна довжина інструменту – 212 мм.
Компанія JONNESWAY займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом із потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії – у Тайвані. За час свого існування компанія створила один із найширших каталогів продукції, що має найширший асортимент у деяких товарних напрямках.
Представлений інструмент – викрутка класичного типу. Інструмент призначений для роботи з кріпильними з'єднаннями, що мають відповідне шліцеве заглиблення на капелюшку. Завдяки нескладній конструкції і простоті в експлуатації, інструмент набув найширшого поширення в різних середовищах майстрів і не тільки. Його легко можна виявити в будь-якому будинку, квартирі.
Лезо виготовлене з високоякісної легованої сталі. Наконечник намагнічений і здатний самостійно утримувати кріплення. Ця невелика особливість значно спрощує роботу у важкодоступних місцях. Рукоятка виготовлена ​​з міцного ABS пластику та покрита шаром гуми, що підвищує зчеплення з долонею.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки крестовая
Ручной инструмент
Отвертки крестовая
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини