Викрутка шліцева "FULL STAR" SL 0,6 х5, 5х75, 169мм, D04S375


   


Опис

Шлицева викрутка D04S375 від відомого тайванського виробника JONNESWAY. Довжина інструменту – 169 мм. Довжина робочої частини леза – 75 мм. Ширина леза – 5 мм. Ширина кінчика жала – 5мм. Висота кінчика жала – 0,6 мм. Під плоский шліц типу SLOTTED. Шлицевий номер – SL5.
< span style="orphans:2">Класична викрутка D04S375 призначена для роботи з різними кріпильними елементами (гвинти, шурупи, шурупи тощо) з плоским шліцем SL. Завдяки своїм магнітним властивостям інструмент притягує до себе необхідне кріплення. Це значно спрощує роботу, особливо у випадках, коли різьбовий отвір перебуває у важкодоступному місці, поглибленні.

< span style="orphans:2">Стержень виготовляється з легованої хромованадієвої сталі. Сплав має високу міцність, стійкість до сколів, різноманітних механічних пошкоджень, стирання. Не піддається корозійному впливу. Найчастіше використовується як основний матеріал при виробництві першокласного ручного інструменту.

< span style="orphans:2">Рукоять зроблена з високоякісного АБС пластику. Зручно лежить у руці, ергономічна. Сам пластик маслобензостійкий, також стійкий до стирання. Підвищує зчеплення між долонею оператора та викруткою. Перешкоджає ковзанню. Цей аспект особливо важливий у випадках, коли для впливу на деталь необхідно застосувати велику силу.

< span style="orphans:2">Виготовляється відповідно до вимог європейського стандарту DIN 5262.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки шліцева
Ручной инструмент
Отвертки шліцева
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини