Викрутка шліцева "FULL STAR" SL 0,8 х4х80, 170мм, D04S480


   


Опис

Викрутка класичного типу D04S480 "FULL STAR" від відомої тайванської торгової марки OMBRA. Тип шліц - SLOTTED. Розмірний номер – SL0, 8x4. Довжина робочої частини леза – 80 мм. Загальна довжина інструменту – 170 мм.
< span style="orphans:2">Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом із потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії – у Тайвані. За час свого існування компанія створила один із найширших каталогів продукції, що має найширший асортимент у деяких товарних напрямках.

< span style="orphans:2">Представлений інструмент – викрутка класичного типу. Інструмент призначений для роботи з кріпильними з'єднаннями, що мають відповідне шліцеве заглиблення на капелюшку. Завдяки нескладній конструкції і простоті в експлуатації, інструмент набув найширшого поширення в різних середовищах майстрів і не тільки. Його легко можна виявити в будь-якому будинку, квартирі.

< span style="orphans:2">Лезо виготовлене з високоякісної легованої сталі. Наконечник намагнічений і здатний самостійно утримувати кріплення. Ця невелика особливість значно спрощує роботу у важкодоступних місцях. Рукоятка виготовлена ​​з міцного ABS пластику і покрита шаром гуми, яка підвищує зчеплення з долонею. /span>

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки шліцева
Ручной инструмент
Отвертки шліцева
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини