Викрутка з профілем TORX, Т30х125мм, D2005T30

  • Категория: Викрутки TORX
  • Наявність:  Немає в наявності
  • Модель:  D2005T30
  • JONNESWAY
  • Виробник:  JONNESWAY

   


Опис

Відвертка шестипроменева D2006T40 від популярно бренду JONNESWAY. Країна походження бренду – Тайвань. Тип шліцю – шестипроменевий TORX, Розмірний номер – Т30. Довжина робочої частини леза – 125 мм. Матеріал леза – легована сталь. Рукоятка – двокомпонентна (пластик + накладки з гуми).
< span style="orphans:2">Для проведення розбирання техніки, та й загалом ремонтних робіт, не обійтися без викрутки. Інструмент використовується для демонтажу/монтажу різьбових кріпильних з'єднань з відповідним шліцевим заглибленням на капелюшку. Незважаючи на те, що найбільш популярними у нас є плоский шліц SLOTTED, і хрестоподібний PHILLISP, все частіше можна зустріти шестипроменевий шліц TORX, Конструкція даного шліцу найкраще передає зусилля, що додається, жало викрутки щільно фіксується в шліцевому поглибленні, не даючи йому прослизати під час роботи.

< span style="orphans:2">Представлена ​​модель, як і всі викрутки серії «FULL STAR», виготовляються відповідно до міжнародного стандарту DIN 5262. нанесенням на неї хромового антикорозійного покриття. Кінчик леза намагнічений, дозволяє з великим комфортом та економією часу проводити монтаж кріплень.

< span style="orphans:2">

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки TORX
Ручной инструмент
Отвертки TORX
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини