Викрутка ударна, силова під ключ, хрестова PH#1х8, D70P175


   


Опис

Викрутка ударна D70P175 від популярного бренду - OMBRA. Країна походження компанії – Тайвань. Тип шліцю – хрестоподібний PHILLIPS. Розмірний номер – РН1. Лезо – двокомпонентний матеріал. Рукоятка – пластик + гума. Особливості місця під ключ.
< span style="orphans:2">Компанія OMBRA займається виробництвом інструменту та іншого обладнання, призначеного для обслуговування та експлуатації авто починаючи з 1983 року. Головний офіс разом із потужностями виробництва розташовані на батьківщині компанії – у Тайвані. За час свого існування компанія створила один із найширших каталогів продукції, що володіє найширшим асортиментом у деяких товарних напрямках.

< span style="orphans:2">Силова викрутка є незамінним інструментом, який використовується для демонтажу закріплених або прикипілих кріпильних з'єднань. Викрутки цього типу активно використовують на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автосервісах та автомайстернях. Від класичної викрутки цей інструмент відрізняється не лише специфікою застосування, але й потужнішою конструкцією. Шестигранне лезо проходить по всій довжині рукояті і увінчується металевою п'ятою на потиличнику рукояті. На ній є спеціальна ділянка, призначена для встановлення ріжкового ключа. З його допомогою можна посилити крутний момент. Зручна рукоятка з покриттям з гуми дає можливість з максимальною ефективність передавати на кріплення зусилля, що додаються.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Отвертки хрестова
Ручной инструмент
Отвертки хрестова
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини