Головка 1/2" Е14, S06H414

  • Категория: Головки 1/2"
  • Наявність:  Немає в наявності
  • Модель:  S06H414
  • JONNESWAY
  • Виробник:  JONNESWAY

   


Опис

Торцева головка Jonnesway S06H311 є інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями різної складності, що мають зовнішній профіль у формі TORX,
< span style="orphans:2">Особливістю даної головки є профіль робочої частини у формі шестипроменевої зірки, або як його ще називають Е-стандарт (EXTERNAL TORX).

< span style="orphans:2">Цей профіль набув поширення завдяки високим експлуатаційним властивостям. Профіль Torx забезпечує більшу пляму контакту між головкою і різьбовим елементом, ніж шестигранний профіль, завдяки цьому є можливість серйозно збільшити зусилля, що додається, без пошкодження граней кріплення і самого інструменту. Профіль Е-стандарту широко застосовується у компактних механізмах, які вимагають високого моменту затягування різьбових елементів.

< span style="orphans:2">Приєднувальний квадрат торцевої головки оснащений виїмками під кульовий фіксатор тріскачки або коміра, завдяки чому міцно кріпиться і утримується в процесі роботи.

< span style="orphans:2">Головка виготовлена ​​з хром-ванадієвої сталі, яка має високу твердість, стійкість до навантажень, зносу, деформації та пошкоджень. Матове поліроване хромоване покриття головки захищає від появи корозії, відколів, а також надає приємного вигляду.

< span style="orphans:2">Якість головки підтверджується відповідністю німецькому стандарту DIN 3120
.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Торцевые головки 3/8"
Ручной инструмент
Торцевые головки 3/8"
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини