Вороток Т-подібний 1/4"DR, 130мм, S23H21130


   


Опис

Вороток Т-подібний (з плаваючою головкою) S23H21130 від JONNESWAY. Загальна довжина інструменту – 130 мм. Розмір посадкового квадрата - 1/4". Матеріал - легована сталь. ="line-height:115%">
< span style="orphans:2">Вороток - один з ручних інструментів незамінних при ремонті авто. Ключі даного типу мають просту та зручну конструкцію, добре справляються з роботами високого рівня складності.

< span style="orphans:2">При виборі воротка в першу чергу варто звернути увагу на передбачувану сферу застосування. Для різних ситуацій кращим є той чи інший підтип ключа. Модель S23H21130 відноситься до підтипу Т-подібних воротків. Головка інструмента рухома, що дозволяє закріпити її у потрібній точці щодо стрижня. Регулюючи довжину рукояті, збільшується або зменшується момент, що крутить, що в свою чергу дозволяє регулювати силу, що додається до кріплення.

< span style="orphans:2">Особливою відмінністю воротків від інших аналогічних ключів є можливість зміни насадок. По суті, для даного ключа підходить більшість головок, що мають відповідний посадковий квадрат.

< span style="orphans:2">

< span style="orphans:2">Воротки у великій кількості можна знайти на станціях технічного обслуговування автомобілів, де вони користуються великою популярністю через свою незамінність для низки випадків.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Воротки 1/4"
Ручной инструмент
Воротки 1/4"
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини