Вороток Т-подібний 3/8"DR, 200мм, S23H31200


   


Опис

Вороток S23H31200 від відомого тайванського бренду JONNASWAY. Довжина – 200 мм. Загальна вага виробу – 157 грам. Матеріал – легована сталь. Посадковий квадрат - 3/8". 115%">
< span style="orphans:2">Вороток - складовий інструмент, що використовується в комплекті зі спеціальними насадками або бітами. Торцеві головки застосовуються по відношенню до кріплень, що знаходяться у важкодоступних, вузьких місцях. Головки свічки використовуються для монтажу свічок запалювання в підкапотному просторі автомобіля. Біти - спеціальні торцеві насадки, забезпечені шліцевим виступом на кінці. Всі перераховані вище елементи встановлюються на посадковий квадрат коміра. Завдяки такій конструкції, стандартний Вороток здатний працювати з великою кількістю різних кріплень та кріпильних з'єднань, що робить його універсальним та незамінним інструментом.

< span style="orphans:2">У першу чергу воротки використовуються на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автомайстернях, автосервісах при демонтажі/монтажі коліс, свічок та інших з'єднань.

< span style="orphans:2">

< span style="orphans:2">Представлена ​​модель відноситься до Т-подібного типу. Інструмент має плаваючу голівку. Зафіксувати її можна будь-де щодо стрижня. Завдяки чому можна регулювати ефект важеля, і відповідно збільшувати або зменшувати кількість зусиль, що додаються. Зручний для роботи з деталями, що знаходяться у важкодоступних місцях.

< span style="orphans:2">Воротки від JONNESWAY виготовляються відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому мають гарну довговічність і надійність.

Характеристики
Ручной инструмент
  • Воротки 3/8"
Ручной инструмент
Воротки 3/8"
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Підписка на новини